Багатопрофільна компанія на національному та міжнародному ринку послуг, яка готова надати підтримку і допомогу у створенні та розвитку Вашого бізнесу.

Адже кожний успішний бізнесмен розуміє, що в будь-якому напрямку діяльності конкуренція постійно зростає, тому залучення нового інтересу до продукції чи послуг фірми є одним із основних завдань керівника.

На різних етапах бізнесу, починаючи від складання бізнес-плану, реєстрації фірми до розвитку та розгалуженої сітки представництв, необхідні досконалі знання та навики їх застосування.

Компанія «LEADER-LTD» пропонує в комплексі та в окремих напрямках свої послуги у створені та розвитку Вашої справи.

Основними підрозділами нашої Компанії, на сьогоднішній день, є:

Кадрове агентство «LEADER-LTD»;

Рекламне агентство «LEADER-LTD»;

Створення сайтів та просування в соціальних мережах;

Бухгалтерський супровід ФО-П та юр.осіб;

Юридичний супровід ФО-П та юр.осіб;

Виготовлення печаток та штампів.

 

Кожний напрямок виконує свої функції в повному обсязі та з ГАРАНТІЄЮ!!! Ми успішно розвиваємось, що дає нам можливість проявити себе в на ринку послуг.

Команда наших спеціалістів допоможе Вам підібрати офісне приміщення, комфортно та стильно його оформити, підібрати кваліфікований персонал, провести грамотну рекламну кампанію і надати IT підтримку в створенні та розвитку web-сторінки.

Ми постійно розширяємо перелік своїх послуг та вдосконалюємо свої навики рівняючись на міжнародні стандарти і вимоги часу.

Кожний підрозділ Компанії складається з професіоналів у своїй справі, що гарантує високий рівень та ефективність надання послуг, а спілкування між колегами різних напрямків фірми сприяє взаємному обміну ідеями і досвідом, що створює умови особистого та професійного розвитку наших спеціалістів.

Повний комплекс підтримки Вашого бізнесу ви з можете отримати саме в нас, в команді професіоналів! Що гарантує успіх та можливість бути попереду своїх конкурентів!

Готові надати додаткову інформацію та розглянути індивідуальні умови співпраці саме з Вами.