Семінар з питань працевлаштування в Чернівецькому торгово-економічному інституті КНТЕУ

kntu_03

Компанія LEADER-LTD провела в Чернівецькому торгово-економічному інституті КНТЕУ спільно з викладачами кафедри маркетингу семінар з питань працевлаштування.

В ході семінару спеціалісти Кадрового агентства LEADER-LTD: начальник відділу кадрового забезпечення Світлана Халус та HR-менеджер Ірина Михлюк обговорили зі студентами технологічного та маркетингового напрямку навчання наступні питання:

– правила поведінки на співбесідах,

– основні вимоги роботодавців до кандидатів.

Це дасть можливість студентам краще підготуватись до зустрічі з майбутнім роботодавцем і забезпечити собі більше шансів на отримання роботи.

Більшість запитань студентів, як не дивно, звучали частіше в напрямку працевлаштування за кордоном, ніж в Україні, оскільки на жаль, оплата праці на сьогоднішній день в Україні не дозволяє спокійно оплачувати всі комунальні платежі та забезпечувати свої молоді студентські  сім’ї без допомоги батьків.

На всі запитання ми дали компетентні відповіді, оскільки згідно ліцензії Мінсоцполітики маємо змогу та працевлаштовуємо бажаючих в країнах Євросоюзу. Маємо можливість влаштовувати наших студентів як на навчання в закордонних ВУЗах так і на роботу.

Дані семінари кадрове агентство LEADER-LTD буде і надалі проводити в інших ВУЗах та навчальних закладах 1-2 рівня акредитації, адже для студентів та тих хто шукає роботу послуги агентства є БЕЗКОШТОВНИМИ,  а працевлаштування нашої молоді– це вклад в наше спільне майбутнє.

Ми запрошуємо студентів, як на тимчасову (підробіток) так і на постійну роботу, тому якщо студент має пару годин в день вільного часу і має бажання отримати додатковий заробіток – потрібно просто зателефонувати в наше кадрове агентство.

 

  • kntu_03
  • jquery slideshow
  • kntu_02
kntu_031 kntu_012 kntu_023
http://wowslider.com/ by WOWSlider.com v8.7

Контакти для співпраці 095-75-12-221 Світлана.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *