Реклама в соціальних мережах

Соціальні мережі в теперішній час користуються величезною популярністю у користувачів Інтернету. З кожним роком Соціальні мережі надають інтернет користувачам нові можливості. Якщо раніше соціальні мережі використовувались виключно для пошуку старих і нових знайомих, або як спосіб інтернет спілкування. То на сьогоднішній день вони відіграють також роль радіо, телебачення, бібліотеки. І якщо ще кілька років тому не  у кожного користувача в телефоні був фотоапарат, то на даний час там вже є і соціальна мережа. А там де є мільйони користувачів, там і найефективніша реклама. Адже ресурси соціальних мереж щодня відвідують мільйони користувачів.

Реклама в соціальних мережах у порівнянні з стандартими способами реклами є більш дієвою, тому, що дозволяє докладно показати  людині всі переваги Вашої компанії а не тільки прорекламувати товар. Важливо, розповісти це не абстрактно і однаково всім, а конкретно звернутися до кожного інтернет-користувача індивідуально, що дозволяє більш якісніше, розрекламувати Ваш бренд в соцмережі.

Ми створюємо офіційні сторінки в соціальних мережах. Деякі соціальні мережі (Вконтакте, Facebook) надають можливість компаніям завести власну офіційну (або «фан») сторінку в соціальній мережі. У процесі ведення рекламної кампанії ми надаємо можливість клієнтам не тільки створити сторінку, але і здійснювати контентну підтримку, тобто постійне наповнення сторінки цікавим контентом і змістом. Крім того, ми залучаємо і підтримуємо активне спілкування користувачів соціальних мереж.

Також такий вид реклами використовується для просування сайтів у пошукових мережах.

Отже переваги реклами в соціальних мережах:

  • таргетинг на конкретну цільову аудиторію;
  • низька вартість кампанії;
  • формування іміджу бренду;
  • варіативність і гнучкість при проведенні кампанії.
  • Поширення бренду і залучення нових клієнтів. Причому зі швидкістю соціальних мереж. Запропонувавши свою сторінку в Facebook своїм 100 друзів, ви точно знаєте, що вони її переглянуть. А якщо сторінка цікава і заслуговує на увагу, то друзі запропонують цю сторінку своїм друзям, друзям друзів і т.д.
  • Контакт з клієнтами та соціалізація бренду. Ваша сторінка в соціальних медіа стає місцем для діалогу з клієнтами, тут можуть задати питання і залишити відгук. Розвинена сторінка компанії з розгорнутими відповідями на запити клієнтів формує у них позитивні емоції та формує більш лояльне ставлення.
  • Додаткове джерело трафіку вашого сайту. На ваш сайт починають приходити відвідувачі з соціальних мереж – Facebook, ВКонтакте, Одноклассники, Twitter.
  • Збільшення продажів. Розгорнута інформація про компанію в соціальних медіа викликає довіру і стимулює збільшення продажів.

Вартість реклами – від 1500 гривень.