Робота за кордоном

РОБОТА ЗА КОРДОНОМ

Ми працюємо прозоро та чітко на підставі Ліцензії на посередництво у працевлаштуванні за кордоном (Наказ Міністерства соціальної політики України № 480 від 28.04.2016 р.).

Наше Агентство займається тільки офіційним працевлаштуванням громадян України за кордоном та надає послуги з підготовки пакету документів для оформлення національної (робочої) візи.
Ми беремо на себе відповідальність за свої дії, тому укладаємо з кожним нашим Клієнтом договір.

ЗАГАЛЬНИЙ ПОРЯДОК ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ:

ПЕРШИЙ ЕТАП – Ви отримуєте від нас загальну інформацію про умови працевлаштування в різних країнах (оплата праці, житло, соціальний захист), з якими роботодавцями ми співпрацюємо (фабрики, заводи, будівельні компанії та ін.), які вакансії є актуальними на сьогоднішній день.

ДРУГИЙ ЕТАП – ми отримуємо від  Вас інформацію про ваші кваліфікаційні навики, досвід, стаж роботи та визначаємось з вибором країни та спеціальності, які Вам до вподоби.

ТРЕТІЙ ЕТАП – підписання договору та оплата гарантійного внеску Клієнтом. Під гарантійним платежем мається на увазі сума коштів, що перераховується ПРАЦІВНИКОМ ПОСЕРЕДНИКУ, але не переходить у власність ПОСЕРЕДНИКА до моменту виконання останнім своїх зобов'язань, передбачених даним Договором.

Після підписання Договору з посередництва з працевлаштування,    Ми беремо на себе відповідальність з підготовки пакету документів для відкриття робочої візи та підбору вакансії згідно Ваших професійних навичок та побажань.

Кожен Клієнт отримує максимально інформації про вакансію:

– умови праці;

– рівень з/п;

– умови проживання, т.п. та надаються  контакти (адреса, номери телефонів) потенційного роботодавця або особи (представника), що буде зустрічати Вас на місці прибуття та займатися вашим поселенням.

Отримати детальну інформацію про відкритті вакансії, рівень заробітної плати, умови проживання та всю необхідну інформацію щодо оформлення пакету документів на візу Ви завжди можете отримати за телефоном 066 535 50 03 або за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 194А, 2-й поверх, офіс 245.

Ми співпрацюємо тільки з перевірними роботодавцями та надаємо ГАРАНТІЇ, щодо яксості наших послуг!