Робота ЗА КОРДОНОМ

Ми працюємо прозоро та чітко на підставі Ліцензії на посередництво у працевлаштуванні за кордоном (Наказ Міністерства соціальної політики України № 480 від 28.04.2016 р.).

Наше Агентство займається офіційним працевлаштуванням громадян України за кордоном та надає послуги з підготовки пакету документів для оформлення національної (робочої) візи.

Ми беремо на себе відповідальність за свої дії, тому укладаємо з до кожним нашим Клієнтом договір.

ЗАГАЛЬНИЙ ПОРЯДОК ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ:

Перший етап – Ви отримуєте від нас загальну інформацію про умови працевлаштування в різних країнах (оплата праці, житло, соціальний захист), з якими роботодавцями ми співпрацюємо (фабрики, заводи, будівельні компанії та ін.), які вакансії є актуальними на сьогоднішній день.

Другий етап – ми отримуємо від  Вас інформацію про ваші кваліфікаційні навики, досвід, стаж роботи та визначаємось з вибором країни та спеціальності, які Вам до вподоби.

 

Третій етап – підписання договору  .

Після цього ми готуємо пакет документів для оформлення візи (за необхідністю) та здійснюємо підбір вакансії по вподобанню та спеціальності.

Перед від’їздом Вам надається максимальна інформація про вакансію: – умови праці; – рівень з/п; – умови проживання, т.п. та надаються  контакти (адреса, номери телефонів) потенційного роботодавця або особи (представника), що буде зустрічати Вас на місці прибуття та займатися вашим поселенням.

Якщо Вас зацікавила робота за кордоном, пропонуємо до Вашої уваги перелік країн до яким ми працевлаштовуємо. За відповідними посиланнями ви зможете дізнатись про основні умови праці по кожній країні:

 

ПОЛЬЩА

ЧЕХІЯ

ЛИТВА