Скроллери

Скроллер (або ролерний дисплей) – це установка з внутрішньою підсвідкою і динамічно мінливими рекламними повідомленнями (до 5-ти, 6-ти постерів).

Скроллер – це ідеальне рішення! Його переваги полягають саме в рухливості (динаміці) зображення, тому за рівнем запам`ятовування реклама такого виду в 3 рази ефективніша звичайної статичної реклами.

Це обумовлено психологічними факторами. Людина з часом просто перестає помічати звичну картинку, і щоб привернути її увагу, потрібно її зацікавити або навіть заінтригувати. А найкращий спосіб для цього – динамічна зміна зображення.

У роллерного дисплея ще багато переваг, крім перерахованих вище. Зокрема це можливість зробити вашу рекламну компанію у вигляді цілої серії рекламних плакатів, які можна демонструвати на одному дисплеї один за одним. Крім того, формат скроллера дозволяє розміщувати зображення з двох сторін.

Інтенсивне LED-підсвічування додає плакатам яскравості і привертає ще більше уваги. А розміщення конструкцій безпосередньо біля входу в Торгівельні Центри – забезпечує перегляд Вашої реклами максимальною кількістю потенційних клієнтів!

Адресна програма:

Адреса Кількість площин
ТРЦ “Depo`t” 36
ТЦ “Караван” 12

Ціни:

Ціна* (при замовленні)
1-го сюжету 2 і > сюжетів
600 500

Ціна вказана за розміщення 1 сюжету на місяць. Сюжет змінюється кожні 15 секунд. До 6-ти сюжетів (постерів) на одній стороні.

Друк рекламного постера – 350 грн./шт.