Скроллери

     Скроллер (або ролерний дисплей) – це установка з внутрішньою підсвідкою і динамічно мінливими рекламними повідомленнями (до 5-ти, 6-ти постерів).

        Скроллер – це ідеальне рішення! Його переваги полягають саме в рухливості (динаміці) зображення, тому за рівнем запам`ятовування реклама такого виду в 3 рази ефективніша звичайної статичної реклами.

    Це обумовлено психологічними факторами. Людина з часом просто перестає помічати звичну картинку, і щоб привернути її увагу, потрібно її зацікавити або навіть заінтригувати. А найкращий спосіб для цього – динамічна зміна зображення.

       У роллерного дисплея ще багато переваг, крім перерахованих вище. Зокрема це можливість зробити вашу рекламну компанію у вигляді цілої серії рекламних плакатів, які можна демонструвати на одному дисплеї один за одним. Крім того, формат скроллера дозволяє розміщувати зображення з двох сторін.

     Інтенсивне LED-підсвічування додає плакатам яскравості і привертає ще більше уваги. А розміщення конструкцій безпосередньо біля входу в Торгівельні Центри – забезпечує перегляд Вашої реклами максимальною кількістю потенційних клієнтів!

Адресна програма:

    Адреса   розміщення Кількість скроллерів Максимальна кількість рекламних сюжетів
ТРЦ “Depo`t” 3 36
ТЦ “АШАН” 1 12

Ціни:

1 сюжет (постер) – 600 грн. на місяць

Друк рекламного постера – 350  грн./шт.

Сюжети змінюються кожні 15 секунд. Можливість розміщення до 6-ти сюжетів на кожній стороні скроллера.

Максимальний гарантійний термін постера – 6 місяців з моменту встановлення на скроллер.