НОВИНИ

Ще одне нове відділення А-Банку!

Ще одне нове відділення А-Банку!

       І ще одне відділення А-Банку переїхало в нове приміщення за адресою вул. Головна, 18 м.Чернівці (зупинка "Шкільна"). І його оформлення не обійшлось без нашої участі. Дві інтер'єрні вивіски з світодіодною підсвіткою на металевому каркасі, торцевий лайтбокс у вигляді яблука, фотошпалери, слоган та логотип з акрилових літер. Все в корпоративному стилі, по-діловому та яскраво!!!       Бажаємо на новому місці успіхів та вдячних клієнтів!!!!       І Дякуємо за довіру!!!
Read More
Інтер’єрна вивіска (лого)

Інтер’єрна вивіска (лого)

Цього разу ми зробили Вивіску для ШБУ-77! Сама вивіска складається з 3-х частин: 1. Копозитна панель; 2. Об'ємний світловий логотип; 3. Об'ємні світлові літери. Каркасом для композитної панелі послужив алюмінієвий профіль замість металевого. Це зроблено для того, щоб зробити конструкцію легшою і зменшити навантаження на стінку. Логотип виконано у вигляді фігурного лайтбоксу з поклейкою світлорозсіюючих плівок "оракал". Що ж стосується об'ємних літери, то вони виконані з підсвіткою "контажур", тобто світло направлене не вперед як зазвичай, а назад на основу конструкції (композитну панель). Таке поєднання вийшло дуже ефектним, а саме Головне - Дуже сподобалось Замовнику! До зустрічі!!!
Read More
Нове відділення “А-Банк” від РА “ЛІДЕР-ЛТД”

Нове відділення “А-Банк” від РА “ЛІДЕР-ЛТД”

Завдяки плідній роботі спеціалістів нашого рекламного відділу - відкрилось Нове відділення "А-Банку" за адресою: проспект Незалежності, 111, м.Чернівці.Людину зустрічають по одежі, а Фірму по Вивісці!!! Тому було зроблено максимум зусиль, що вивіска вилядала в діловому стилі, була яскравою та привертала увагу (в хорошому сенсі).А далі ми взялись за внутрішнє оформлення: це і фреймлайти у вікнах, і фотошпалери у вигляді "карти", і слоган з "акрилових літер" та "брендвол" з внутрішньою лед-підсвіткою.Дякуємо А-Банку за довіру!!!!
Read More
ДРУК КАРТИНИ ДЛЯ АПТЕКИ

ДРУК КАРТИНИ ДЛЯ АПТЕКИ

А як вам такий холст розміром 2,0*1,2 метра? Максимальний розмір картини, що ми можемо надрукувати - це 2,0*1,4 метра зі студійною чи галерейною натяжкою на підрамник. Друк на холсті - це завжди доречно в будь-якому інтер'єрі!!!
Read More
БРЕНУВАННЯ АВТО

БРЕНУВАННЯ АВТО

     Брендування авто чи будь-яке інше починає втілюватись в життя з креативних ідей дизайнера і завершується вмілою роботою друкарів та майстрів!  
Read More