Реклама на Скроллерах

Опис

СКРОЛЛЕРИ

Скроллер (скрол або ролерний дисплей) – це установка з динамічно мінливими рекламними плакатами та внутрішньою підсвідкою.

Скроллер – це ідеальне рішення! Його переваги полягають саме в рухливості (динаміці) зображення, тому за рівнем запам`ятовування реклама такого виду в 3 рази ефективніша звичайної статичної реклами.

Це обумовлено психологічними факторами. Людина з часом просто перестає помічати звичну картинку, і щоб привернути її увагу, потрібно її зацікавити або навіть заінтригувати. А найкращий спосіб для цього – динамічна зміна зображення.

У роллерного дисплея ще багато переваг, крім перерахованих вище. Зокрема це можливість зробити вашу рекламну компанію у вигляді цілої серії рекламних плакатів, які можна демонструвати на одному дисплеї один одним. Крім того, формат скроллера дозволяє розміщувати зображення з двох сторін.

Інтенсивне LED-підсвічування додає плакатам яскравості і привертає ще більше уваги. А розміщення конструкцій безпосередньо біля входу в Торгівельні Центри – забезпечує перегляд Вашої реклами максимальною кількістю потенційних клієнтів!

Адресна програма

Адреси рекламних конструкцій:

    Адреса   розміщенняКількість скроллерівМаксимальна кількість рекламних сюжетів
  ТРЦ “Depo`t” (вул.Головна, 265а)220
  ТЦ “АШАН” (вул.Хотинська, 43)110
  ТЦ “Проспект” (пр.Незалежності, 131)110

Вартість розміщення:

1 сюжет (постер) – 900 грн. на місяць

Друк рекламного постера – 430  грн./шт.

Сюжети змінюються кожні 15 секунд. Можливість розміщення до 5-ти сюжетів на кожній стороні скроллера.

Максимальний гарантійний термін постера – 2 місяці з моменту встановлення на скроллер.

Фото